Bont Red Magic Hardcore 125mm rulluisuratas

Rohkem vaateid

Bont Red Magic Hardcore 125mm rulluisuratas
39,00 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

NB! Ratast müüakse tükikaupa ja tegemist 1 ratta hinnaga

- Red Magic uretaan, mis on spetsiaalselt patenteeritud materjal.
- 7 - kodaraga alumiinium velg
- Hea haakuvus ja tagasilöök (rebound)

Tugevus: Firm või X-Firm
Mõõt: 125 mm
Värv: valge

* Nõutud väljad

Kirjeldus

Detailid

Tugevus: Firm või X-Firm
Mõõt: 125 mm
Värv: valge


Red Magic uretaan, mis on spetsiaalselt patenteeritud materjal. Koosneb ratta sisemisest materjalist, millel on väga tugev tagasipõrge ning ratta välimisest materjalist. *Alumiinium velg rulluisurattal! 7 - kodarat alumiinium veljel on tehtud põhjusega, läbi katsetuste. Testides erinevaid versioone, jõudis Bont tulemuseni, kus seitse kodarat väldib vibratsiooni sildade tekkimist. Vibratsioon on aga see, mis olulisel määral sõites jalga väsitab. 7-kodaraga veljega on pehmem sõita ja nendel ratastel on suur tagasipõrge.

Eelnev kokku, teeb Red Magic Hardcore rattast parima rulluisuratta, millel on väga hea pidamine, tagasipõrge ja superveerevus! Uued BONTi 125mm rulluisurattad tõestasid end 3. aprillil toimunud Berliini poolmaratonil, kus hollandlane Gary Hekman võttis võidu kahe maailmameistri, Peter Michaeli ja Alexander Bastidase, ees! Bont tegi Red Magic Hardcore rattaga seda, mida eelmisel aastal ei suutnud teha mitte ükski konkurentidest, kes 125mm rattaid toodavad. 125mm ratas, mis oleks piisavalt jäiga sisuga, et vältida läbi vajumist ja mille veerevus ning kiirus oleksid maksimaalsed. Kõik kokku - Red Magic Hardcore on see õige asi! Bont 125mm-st on olnud nüüd võimalik testida ja esmamulje on super. Metallveljega ratta kiirus ja jäikus on väga head ning ka Red Magicule omane tagasilöök (rebound) ja haakuvus on säilinud. Mõned tagasiside faktid ja soovitused üleminekul 110selt 125sele:
* Tippkiirus kasvas 53,2 km/h pealt 56,6le km/h
* Keskmine kiirus paranes ca 1,66 km/h. Uisutajal, kes tavaliselt läbib vahemaid 27,4 km/h kiirusega, tõusis kiirus 29,06 km/h.
* Rulliratta väliskülje peale minek on 125 mm-sega sama lihtne või isegi mugavam kui 110 mm-sega. Mis seda põhjustab? Kas on selleks siis ratta suurem diameeter või siis lühem raam, kui 4*110mm. Kõige olulisem asi selle kõige juures on, et üleminekul 125-le tuleb valida õige rulluisusaabas, mis oleks piisavalt jäik ja hoiaks korralikult jalga! Pehme saapaga sõites kipub osadel uisutajatel jalg pahkluu juurest nõrgaks jääma, millest ka mured välisküljele minekul alguse saavad. Seniste testide põhjal julgeks prognoosida, et olenevalt uisutajast, paraneb kesmine kiirus 125mm rattaga 1-2,5 km/h. Poolmaratoni ja maratoni puhul teeb see arvestatava ajalise võidu!

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Uus 2017. aasta ratas
Tootja Hyper
Koostis -
Hind 39,00 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.