Devold Expedition naiste särk

Rohkem vaateid

Devold Expedition naiste särk
62,00 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

DEVOLD® Expedition –kahekihiline Expedition sarja aluspesu on tehtud eriliselt kootud kangast, sisemine kiht Aquaduct töödeldud meriino villast ja välimine Aquaduct töödeldud meriino villast, millele on lisatud kulumiskindluse suurendamiseks 10% poüamiidi. Hoiab püsivat temperatuuri, puhastamiseks piisab tuulutamisest, ja mis tähtsaim-ei erita ebameeldivat lõhna, suurepärane omadus pikkadel reisidel ja ekspeditsioonidel.

* Nõutud väljad

Kirjeldus

Detailid

DEVOLD® Expedition –kahekihiline Expedition sarja  aluspesu on tehtud eriliselt kootud kangast, sisemine kiht Aquaduct töödeldud meriino villast ja välimine Aquaduct töödeldud meriino villast, millele on lisatud kulumiskindluse suurendamiseks 10% poüamiidi. Hoiab püsivat temperatuuri, puhastamiseks piisab tuulutamisest, ja mis tähtsaim-ei erita ebameeldivat lõhna, suurepärane omadus pikkadel reisidel ja ekspeditsioonidel.

 

Soovituslik kasutustemperatuur +5° C kuni -50° C

Materjal: Kanga kaal 235 g/m², sisemine 100% meriino vill, välimine 90% meriino vill/10% polüamiid.
Toodet võib pesta masinaga, vajalik kasutada villapesuainet. Mitte kasutada loputusvahendeid.

 

Eelised:

  • Annab sooja, isegi siis kui pesu on niiske ja märg, säilitab isoleerivad omadused.
  • Sobib igasuguste pealisriiete alla, transpordib niiskuse kiirelt riietuse järgmistesse kihtidesse, tagades ühtlase niiskus-ja soojusreziimi.
  • Ei torgi, meriino villa kiud on oluliselt peenem, kui tavalisel lamba villal. Kui siiski esineb villa suhtes ülitundlikkus, peaks valima ACTIVE seeria.
  • Pikkade ekspeditsioonide ja reiside ideaalne aluspesu, ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Värskendamiseks piisab mõnetunnisest tuulutamisest.
  • Kerge hooldada, võib pesta pesumasinas. Vajalik täita villa hooldusjuhiseid, Total Easy Care, siis kestab pesu pikaajaliselt. NB! Mitte kasutada loputusvahendeid!

Värvid: tumesinine, must.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Meriinovillane naiste pikkade varrukatega särk
Tootja Devold
Koostis -
Hind 62,00 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.