Eisbär Jamie Pompon

Rohkem vaateid

Eisbär Jamie Pompon
37,99 €

Saadavus: Laost otsas

Tarneaeg: 1 - 4 tööpäeva

EISBÄR suure tutiga sooja talvemütsi mugavuse tagab suurepärane venivus - üks suurus sobib kõigile.

Materjal: 50% vill, 50% akrüül. Sees: 100% polüester
Kirjeldus

Detailid

EISBÄR suure tutiga sooja talvemütsi mugavuse tagab suurepärane venivus - üks suurus sobib kõigile.

Materjal: 50% vill, 50% akrüül. Sees: 100% polüester

EISBÄR on Austria perefirma, mis on tootnud kvaliteetseid ja trendikaid talvemütse alates 1950ndatest. Üle 50 aasta on EISBÄR disaininud suusamütse ja -riideid ka Austria suusakoondisele. Tänaseks on EISBÄR’i nimi (Jääkaru) muutunud kvaliteetsete talve- ja suusariiete sünonüümiks.

Lääne-Austrias asuvas vabrikus kasutavad suurte oskustega käsitöölised vaid parima kvaliteediga lõngasid ja kudumeid, loomaks tooteid, mis on ületamatud oma kvaliteedilt, disainilt ja funktsionaalsuselt.

Materjal:

  • Enamike EISBÄR’i toodete puhul kasutatakse Merino villa, mille pehmus ja soojus tagab EISBÄR’i brändi kvaliteedi. Merino villa peamised omadused on vastupidavus, vormi säilimine, isolatsioon ja kestev toime.
  • Mütside tootmisel kasutatakse teflonkattega materjali, mis muudab mütsid tuule- ja vihmakindlaks. Teflon hoiab soojust sees ja vihma väljas, võimaldades seejuures peal hingata ning vähendades higistamist ja ärritust.
  • EISBÄR’i mütside puhul kasutatakse peamiselt Polartec Tehnoloogiaid. Polartec’i materjalid võimaldavad suuremat tuuletakistust ja päikesekaitset.

Miks eelistada EISBÄR’i:

  • EISBÄR’i mütsid on kvaliteetsed, trendikad ja funktsionaalsed.
  • Üks suurus sobib kõigile, mille tagab ainulaadne Comfort Stretch süsteem.

Kuigi EISBÄR’i mütsid on disainitud peamiselt talvespordi turule, sobivad need oma kvaliteedilt ka mitmeteks teisteks tegevusteks, mida mõjutavad tuul ja jahedus. Spordiharrastajad armastavad EISBÄR’i toodete stiili, värve, disaini ja eelkõige kvaliteeti.

EISBÄR’i populaarseimad mudelid on nö ”karvase” pealaega mütsid, mis oma isikupäraga on võitnud paljude inimeste südamed. Eksklusiivsuse armastajatele on pakkuda Swarovski kristall-elementidega kaunistatud mudelid.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Suure tutiga soe talvemüts
Tootja Eisbär
Koostis Materjal: 50% vill, 50% akrüül. Sees: 100% polüester
Hind 37,99 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.