Eisbär Jay Pompon-kids

Rohkem vaateid

Eisbär Jay Pompon-kids
32,99 €

Saadavus: Laost otsas

Tarneaeg: 1 - 4 tööpäeva

EISBÄR tutiga talvemütsi mugavuse tagab suurepärane venivus - üks suurus sobib kõigile.

Tefloniga kaetud materjal on tuule- ja vihmakindel ning hingav.

Materjal: 100% akrüül. Sees: 100% polüester
Kirjeldus

Detailid

EISBÄR tutiga talvemütsi mugavuse tagab suurepärane venivus - üks suurus sobib kõigile.

Tefloniga kaetud materjal on tuule- ja vihmakindel ning hingav.

Materjal: 100% akrüül. Sees: 100% polüester

EISBÄR on Austria perefirma, mis on tootnud kvaliteetseid ja trendikaid talvemütse alates 1950ndatest. Üle 50 aasta on EISBÄR disaininud suusamütse ja -riideid ka Austria suusakoondisele. Tänaseks on EISBÄR’i nimi (Jääkaru) muutunud kvaliteetsete talve- ja suusariiete sünonüümiks.

Lääne-Austrias asuvas vabrikus kasutavad suurte oskustega käsitöölised vaid parima kvaliteediga lõngasid ja kudumeid, loomaks tooteid, mis on ületamatud oma kvaliteedilt, disainilt ja funktsionaalsuselt.

Materjal:

  • Enamike EISBÄR’i toodete puhul kasutatakse Merino villa, mille pehmus ja soojus tagab EISBÄR’i brändi kvaliteedi. Merino villa peamised omadused on vastupidavus, vormi säilimine, isolatsioon ja kestev toime.
  • Mütside tootmisel kasutatakse teflonkattega materjali, mis muudab mütsid tuule- ja vihmakindlaks. Teflon hoiab soojust sees ja vihma väljas, võimaldades seejuures peal hingata ning vähendades higistamist ja ärritust.
  • EISBÄR’i mütside puhul kasutatakse peamiselt Polartec Tehnoloogiaid. Polartec’i materjalid võimaldavad suuremat tuuletakistust ja päikesekaitset.

Miks eelistada EISBÄR’i:

  • EISBÄR’i mütsid on kvaliteetsed, trendikad ja funktsionaalsed.
  • Üks suurus sobib kõigile, mille tagab ainulaadne Comfort Stretch süsteem.

Kuigi EISBÄR’i mütsid on disainitud peamiselt talvespordi turule, sobivad need oma kvaliteedilt ka mitmeteks teisteks tegevusteks, mida mõjutavad tuul ja jahedus. Spordiharrastajad armastavad EISBÄR’i toodete stiili, värve, disaini ja eelkõige kvaliteeti.

EISBÄR’i populaarseimad mudelid on nö ”karvase” pealaega mütsid, mis oma isikupäraga on võitnud paljude inimeste südamed. Eksklusiivsuse armastajatele on pakkuda Swarovski kristall-elementidega kaunistatud mudelid.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Tutiga talvemüts, tuule- ja vihmakindel, lastele
Tootja Eisbär
Koostis Materjal: 100% akrüül. Sees: 100% polüester
Hind 32,99 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.