Devold Expedition meeste särk

Devold Expedition meeste särk
62,00 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

DEVOLD® Expedition – kahekihiline Expedition sarja aluspesu on tehtud eriliselt kootud kangast, sisemine kiht Aquaduct töödeldud meriino villast ja välimine Aquaduct töödeldud meriino villast, millele on lisatud kulumiskindluse suurendamiseks 10% poüamiidi. Hoiab püsivat temperatuuri, puhastamiseks piisab tuulutamisest, ja mis tähtsaim - ei erita ebameeldivat lõhna, suurepärane omadus pikkadel reisidel ja ekspeditsioonidel.
Toodet võib pesta masinaga, vajalik kasutada villapesuainet. Mitte kasutada loputusvahendeid.

Soovituslik kasutustemperatuur +5°C kuni -50°C

Värvid: tumesinine

Materjal: Kanga kaal 235 g/m², sisemine 100% meriino vill, välimine 90% meriino vill/10% polüamiid.

* Nõutud väljad

Kirjeldus

Detailid

DEVOLD® Expedition – kahekihiline Expedition sarja aluspesu on tehtud eriliselt kootud kangast, sisemine kiht Aquaduct töödeldud meriino villast ja välimine Aquaduct töödeldud meriino villast, millele on lisatud kulumiskindluse suurendamiseks 10% poüamiidi. Hoiab püsivat temperatuuri, puhastamiseks piisab tuulutamisest, ja mis tähtsaim - ei erita ebameeldivat lõhna, suurepärane omadus pikkadel reisidel ja ekspeditsioonidel. Toodet võib pesta masinaga, vajalik kasutada villapesuainet. Mitte kasutada loputusvahendeid.

Soovituslik kasutustemperatuur +5°C kuni -50°C

Värvid: tumesinine

Materjal: Kanga kaal 235 g/m², sisemine 100% meriino vill, välimine 90% meriino vill/10% polüamiid.

Eelised:

  • Annab sooja, isegi siis kui pesu on niiske ja märg, säilitab isoleerivad omadused.
  • Sobib igasuguste pealisriiete alla, transpordib niiskuse kiirelt riietuse järgmistesse kihtidesse, tagades ühtlase niiskus-ja soojusreziimi.
  • Ei torgi, meriino villa kiud on oluliselt peenem, kui tavalisel lamba villal. Kui siiski esineb villa suhtes ülitundlikkus, peaks valima ACTIVE seeria.
  • Pikkade ekspeditsioonide ja reiside ideaalne aluspesu, ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Värskendamiseks piisab mõnetunnisest tuulutamisest.
  • Kerge hooldada, võib pesta pesumasinas. Vajalik täita villa hooldusjuhiseid, Total Easy Care, siis kestab pesu pikaajaliselt. NB! Mitte kasutada loputusvahendeid!
Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Meriinovillane meeste pikkade varrukatega särk
Tootja Devold
Koostis -
Hind 62,00 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.