Kliister Start Black Magic BM 55g

Kliister Start Black Magic BM 55g
17,90 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Molübdeenisisaldusega kliister Black Magic

- Temperatuurile +10...-10
- Mustale, jämedateralisele lumele ning jäisele kunstlumele
- Õhuniiskus: < 55%
- Kaal: 55 g
Kirjeldus

Detailid

Märg või jäine lumi nõuavad pea alati kliistritel põhinevat pidamise määrimist, kuna tahked purgimäärded pole piisavalt pehmed ja sitked, et vajalikku pidamist saavutada. Start kollektsioonis on väga hea valik erinevatele tingimustele sobivaid kliistreid.

START BM seeria kliister on molübdeenisisaldusega pidamismääre nii võistlejatele kui ka harrastajatele. BM kliister on segamiseks teiste kliistritega või kasutamiseks kattemääretena teiste kliistrite peale. Sobivad märjale, jämedateralisele, mustale lumele ning jäisele kunstlumele, kasutamiseks muutuvates lumeoludes ja kui õhuniiskus on väiksem kui 55%.

Molübdeenisisaldusega kliister Black Magic

- Temperatuurile +10...-10
- Mustale, jämedateralisele lumele ning jäisele kunstlumele
- Õhuniiskus: < 55%
- Kaal: 55 g

Kasutusjuhend

Kanna põhjakliister suusapõhjale väga õhukese kihina. Kliistri tuubist kättesaamiseks soojenda tuubi. Tasanda  põhjakliistri kiht sooja määrderauaga, nii et kliister kataks ühtlaselt kogu pidamisala. Tasanda pöidla või sünteetilise korgiga ning jahuta suusk.
Kanna temperatuurile vastav kliister tilkhaaval pidamisalale, nii et kliistritilgad oleks korrapärases reas umbes 5 cm vahedega mõlemal pool suusatalla juhtso-ont. Aja kliister laiali kas pöidla või korgiga, et tekiks tasane kiht. Puhasta suusatalla juhtsoon ja suusaküljed üleliigsest kliistrit.
Kliistrite segamisel tilguta suusapõhjale erinevad kliistrid ning hõõru pöidlaga laiali, segades kliistrid omavahel.
Kliistrite katmisel teise kliistriga, lase alumine kiht korralikult jahtuda. Kattekliister tilguta tasandatud alumise kihi peale. Hõõru pöidlaga laiali ja tasanda sünteetilise korgiga.
Lase enne sõitmist suuskadel korralikult maha jahtuda.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Kõrge molübdeenisisaldusega pidamismääre +10...-10
Tootja Start
Koostis -
Hind 17,90 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.