Kliister Start FHF 10 punane 55g

Kliister Start FHF 10 punane 55g
17,50 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Kliister FHF 10 punane

- Temperatuurile +10...0
- Märjale lumele
- Kaal: 55 g
Kirjeldus

Detailid

Märg või jäine lumi nõuavad pea alati kliistritel põhinevat pidamise määrimist, kuna tahked purgimäärded pole piisavalt pehmed ja sitked, et vajalikku pidamist saavutada. Start kollektsioonis on väga hea valik erinevatele tingimustele sobivaid kliistreid.

START FHF seeria kliistrid on väga kõrge floorisisaldusega pidamismäärded nii võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. FHF seeria kliistrid on segamiseks teiste kliistritega või  kasutamiseks  kattemääretena teiste kliistrite peale.
FHF seeria kliistrid on heade libisemisomadustega ja vähendavad pidamismäärete kulumist.

Kliister FHF 10 punane

- Temperatuurile +10...0
- Märjale lumele
- Kaal: 55 g

Kasutusjuhend

Kanna põhjakliister suusapõhjale väga õhukese kihina. Kliistri tuubist kättesaamiseks soojenda tuubi. Tasanda  põhjakliistri kiht sooja määrderauaga, nii et kliister kataks ühtlaselt kogu pidamisala. Tasanda pöidla või sünteetilise korgiga ning jahuta suusk.
Kanna temperatuurile vastav kliister tilkhaaval pidamisalale, nii et kliistritilgad oleks korrapärases reas umbes 5 cm vahedega mõlemal pool suusatalla juhtsoont. Aja kliister laiali kas pöidla või korgiga, et tekiks tasane kiht. Puhasta suusatalla juhtsoon ja suusaküljed üleliigsest kliistrit.
Kliistrite segamisel tilguta suusapõhjale erinevad kliistrid ning hõõru pöidlaga laiali, segades kliistrid omavahel.
Kliistrite katmisel teise kliistriga, lase alumine kiht korralikult jahtuda. Kattekliister tilguta tasandatud alumise kihi peale. Hõõru pöidlaga laiali ja tasanda sünteetilise korgiga.
Lase enne sõitmist suuskadel korralikult maha jahtuda.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Väga kõrge floorisisaldusega pidamismääre +10...0
Tootja Start
Koostis -
Hind 17,50 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.