Kliister Start MFW punane 55g

Kliister Start MFW punane 55g
17,90 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Kliister MFW punane

- Temperatuurile +1...-5
- Sobib segamiseks ja kattemäärdeks teistele kliistritele
- Kaal: 55 g
Kirjeldus

Detailid

Märg või jäine lumi nõuavad pea alati kliistritel põhinevat pidamise määrimist, kuna tahked purgimäärded pole piisavalt pehmed ja sitked, et vajalikku pidamist saavutada. Start kollektsioonis on väga hea valik erinevatele tingimustele sobivaid kliistreid.

START MFW seeria kliistrid on kõrge floori- ja molübdeenisisaldusega pidamismäärded nii võistlejatele kui ka harrastajatele. MFW seeria kliistrid on segamiseks teiste kliistritega või kasutamiseks kattemääretena teiste kliistrite peale. MFW seeria kliistrid on heade libisemisomadustega ja vähendavad pidamismäärete kulumist. Sobivad märjale, jämedateralisele, mustale lumele ning jäisele kunstlumele, kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55%.

Kliister MFW punane

- Temperatuurile +1...-5
- Sobib segamiseks ja kattemäärdeks teistele kliistritele
- Kaal: 55 g

Kasutusjuhend

Kanna põhjakliister suusapõhjale väga õhukese kihina. Kliistri tuubist kättesaamiseks soojenda tuubi. Tasanda  põhjakliistri kiht sooja määrderauaga, nii et kliister kataks ühtlaselt kogu pidamisala. Tasanda pöidla või sünteetilise korgiga ning jahuta suusk.
Kanna temperatuurile vastav kliister tilkhaaval pidamisalale, nii et kliistritilgad oleks korrapärases reas umbes 5 cm vahedega mõlemal pool suusatalla juhtso-ont. Aja kliister laiali kas pöidla või korgiga, et tekiks tasane kiht. Puhasta suusatalla juhtsoon ja suusaküljed üleliigsest kliistrit.
Kliistrite segamisel tilguta suusapõhjale erinevad kliistrid ning hõõru pöidlaga laiali, segades kliistrid omavahel.
Kliistrite katmisel teise kliistriga, lase alumine kiht korralikult jahtuda. Kattekliister tilguta tasandatud alumise kihi peale. Hõõru pöidlaga laiali ja tasanda sünteetilise korgiga.
Lase enne sõitmist suuskadel korralikult maha jahtuda.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus kõrge floori- ja molübdeenisisaldusega pidamismääre +1...-5
Tootja Start
Koostis -
Hind 17,90 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.