Klots Start SFR92 20g

Klots Start SFR92 20g
82,90 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

SFR 92 klots

- Flooriklots, mis sobib kõrgfloorparafiinide ja pulbrite kattemäärdeks
- Temperatuurile -9...-20
- Õhuniiskus: >55%
- Kaal: 20 g
Kirjeldus

Detailid

START SFR ja SF - seeria pulbrid, klotsid ja vedelikud on kõrge floorisisaldusega kattemäärded nii võistlejatele kui ka tugevatele harrastajatele. Tagavad parima libisemise ja maksimaalse kiiruse. Enamasti kasutatakse neid flooriparafiinide pealiskihina. Sobivad kasutamiseks kui õhuniiskus on suurem kui 55%.

SFR 92 klots

- Flooriklots, mis sobib kõrgfloorparafiinide ja pulbrite kattemäärdeks
- Temperatuurile -9...-20
- Õhuniiskus:  >55%
- Kaal: 20 g

Kasutusjuhend

Enne klotside kasutamist, valmista suuskade libisemisalad ette flooriparafiinidega. Hõõru klotsiga terve libisemisala. Klotse kinnitatakse naturaalse korgiga, rotokorgiga või läbi fiiberkanga väga kuuma määrderauaga, seetõttu võib valesti käsitlemine kahjutada tervist ja suuski (õige temperatuuri leiad toote kasutusõpetuselt).
Määrderauaga kinnitamine
Puhasta määrderaud muudest määrdejääkidest, kata laiali hõõrutud klots fiiberkangaga ning libista rauda mööda fiiberkangaga kaetud suusapõhja. Ära jäta määrderauda suusale ühe koha peale seisma. Jahuta suusad korralikult maha. Sikelda üleliigne määre suusapõhjalt maha. Harja vask- või terasharjaga suusapõhja struktuur puhtaks, jätka tugeva nailonharjaga ja lõpetuseks poleeri pind pehme pulbriharjaga. Lahtised määrdejäägid eemalda pehme kanga või -paberiga. NB! Suuskade klotsiga määrimisel kindlusta piisav ventilatsioon, vajadusel kasuta respiraatorit. Flooriaurud on väga mürgised.
Korgiga kinnitamine
Hõõru klots ühtlase kihina suusapõhjale. Võta naturaalne kork ja hõõru tugevalt suusapõhja,  kuni määre on ühtlase kihina suusapõhjale laiali hõõrutud. Harja kinnitatud määre pehme pulbriharjaga.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Flooriklots -9...-20
Tootja Start
Koostis -
Hind 82,90 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.