MDY Liquid Magnesium 25ml

Rohkem vaateid

MDY Liquid Magnesium 25ml
1,40 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Liquid Magnesium on efektiivne mineraalainete toidulisand, mis sisaldab magneesiumi ja kaaliumi ideaalses vahekorras, 1:2. Selline kombinatsioon on kõige efektiivsem ennetamaks lihaskrampide teket. Lisatud kaalium ja B6 vitamiin soodustavad magneesiumi imendumist.


Liquid Magnesium sobib kõikide spordialade harrastajatele.


Ei tohi kasutada raseduse ja imetamise ajal. Ei ole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastele. Mitte ületada päevast doosi. Retseptiravimite tarvitamise korral konsulteerida enne Liquid Magnesiumi tarvitamist arstiga.

Kirjeldus

Detailid

Liquid Magnesium on efektiivne mineraalainete toidulisand, mis sisaldab  magneesiumi ja kaaliumi ideaalses vahekorras, 1:2. Selline kombinatsioon on kõige efektiivsem ennetamaks lihaskrampide teket. Lisatud kaalium ja B6 vitamiin soodustavad magneesiumi imendumist.

Liquid Magnesium sobib kõikide spordialade harrastajatele.

Kasutamine: Päevas võtta 1 ampull, soovitavalt enne magamaminekut. Enne teadaolevat pikka ja rasket võistlust võib alustada ennetava magneesiumi kuuriga, 3-4 päeva varem, igal õhtul tarvitada 1 ampull. Võistluspäeval võtta enne võistlust või esimeste krambiilmingute tekkimisel 1 ampull või koheselt peale võistlust taastumiseks.

Pakend: ampull 25 ml.

Koostisained: Vesi, kaaliumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, sidrunihape (E330), õunhape (E296), magusained (aspartaam, E951, sisaldab fenüülalaniini allikat ja atsesulfaam-K E950), aroomiained, sorbiinhape (E200), pürodoksiin HCL (B6 vitamiin).

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Vedel magneesium koos kaaliumiga
Tootja MDY
Koostis
Analüüs: 100 ml 25 ml ampull
Energia kJ(kcal) 130 /30 33 / 8
Valgud 0 g 0 g
Süsivesikud 0 g 0 g
Rasv 0 g 0 g
Vitamiinid                   % SPA                    %SPA
B6 8 mg            400% 2 mg             100%
Mineraalained                   % SPA                    %SPA
Kaalium 2400 mg  ------- 600 mg    ------- 
Magneesium 1200 mg      400% 300 mg          100%
SPA-soovituslik päevane annus. Ei tohi kasutada raseduse ja imetamise ajal. Ei ole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastele. Mitte ületada päevast doosi. Retseptiravimite tarvitamise korral konsulteerida enne Liquid Magnesiumi tarvitamist arstiga.
Hind 1,40 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.