Sponser Lactat Puffer 1000g

Rohkem vaateid

Sponser Lactat Puffer 1000g
21,70 €

Saadavus: Laost otsas

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Spordijook, mis sisaldab süsivesikuid ja naatriumi, et lükata edasi piimhappe teket intensiivsetel füüsilistel pingutustel ja samal ajal laadida organismi süsivesikutega.  SPONSER Lactat Puffer sisaldab naatriumtsitraati ja-bikarbonaati, et hoida ära üleliigse piimhappe (laktaat) teket kõrge intensiivsusega anaeroobsetel jõupingutustel. Mida kaugemale saab seda piiri lükata, seda pikemaajaliseks ja paremaks anaeroobne võimekus areneb. Sooda-laadimine Lactat Pufferiga pakub efektiivset abi aladel, kus on kõrge intensiivsus või järjestikku korduvad anaeroobsed pingutused - aladel, kus lihastes tekkiv ülehappelisus saab tulemusi piiravaks faktoriks. Tänu kõrgele süsivesikute sisaldusele, naatriumile ja vedelikule, sobib Lactat Puffer üheaegselt nii sooda kui süsivesikute laadimiseks enne võistlusi.

Kirjeldus

Detailid

Spordijook, mis sisaldab süsivesikuid ja naatriumi, et lükata edasi piimhappe teket intensiivsetel füüsilistel pingutustel ja samal ajal laadida organismi süsivesikutega.  SPONSER Lactat Puffer sisaldab naatriumtsitraati ja-bikarbonaati, et hoida ära üleliigse piimhappe (laktaat) teket kõrge intensiivsusega anaeroobsetel jõupingutustel. Mida kaugemale saab seda piiri lükata, seda pikemaajaliseks ja paremaks anaeroobne võimekus areneb.
Sooda-laadimine Lactat Pufferiga pakub efektiivset abi aladel, kus on kõrge intensiivsus või järjestikku korduvad anaeroobsed pingutused - aladel, kus lihastes tekkiv ülehappelisus saab tulemusi piiravaks faktoriks.
Tänu kõrgele süsivesikute sisaldusele, naatriumile ja vedelikule, sobib Lactat Puffer üheaegselt nii sooda kui süsivesikute laadimiseks enne võistlusi.

Eelised:

  • Lükkab edasi lihastes piimhappe teket.
  • Hea naatriumbikarbonaadi ja -tsitraadi taluvus tuleneb sellest, et toodet tuleb sisse võtta mõned päevad enne võistlust.
  • Kergelt maitsestatud.

Kasutamine: 4 mõõtlusikatäit (ca 80 g) lahustada 1000 ml vees.
Maksimaalseks anaeroobse vastupidavuse tõstmiseks võtta 4-5 päeva jooksul enne võistlust päevas 1000 ml Lactat Puffer jooki, mis on jagatud 2-3 portsjoniks.
Võistluspäeval võtta 500-1000 ml jooki umbes 90 min enne võistlust.

Pakend: Purk 1000 g (12,5 l)

Maitsed: Apelsin/virsik

Koostisained: Maltodekstriin, sahharoos, mineraalid (naatriumtsitraat, naatriumbikarbonaat), fruktoos, maitseained, punapeedi pulber. 

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus Tankimisjook, süsivesikute laadimiseks ja piimhappe vähendamiseks
Tootja Sponser
Koostis
Analüüs: 100 g 80 g (1 l jooki)
Energia kJ(kcal) 1520 (360) 1224 (288)
Valgud 0 g 0 g
Süsivesikud 90 g 72 g
Rasv 0 g 0 g
Naatrium 2,32 g 1,85 g
Hind 21,70 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.