Sponser Nucleo Cell 80 kapslit

Rohkem vaateid

Sponser Nucleo Cell 80 kapslit
53,00 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Sponser Nucleo Cell sisaldab segu naturaalsest RNA-st ja nukleotiididest, mis on peamised komponendid rakkude sünteesil. Need ained, mis on toodetud pärmiekstraktist, on identsed mida organism ka ise toodab, Nucleo Cell pakub organismile neid samu rakkude komponente naturaalsel viisil.

Nukleotiidide efektiivsust on testitud kliiniliselt 3 uurimuses. Üks neist tehti Bath-i ülikoolis UK-s, topelt-pimetest näitas, et katsealustel tervetel meestel alanesid laktaadi ja kortisooli väärtused. Pärast füüsilist aktiivsust olid laktaadi ja kortisooli väärtused märkimisväärselt väiksemad pärast 60 päevast NucleoCell dieeti võrreldes platseebo dieediga või enne toidulisandi manustamist. (1). Kortisool on stressihormoon ja see suureneb füüsilise koormuse ajal, mis aeglustab taastumist ja valkude sünteesi ning ühtlasi väheneb ka organismi kaitsevõime.

(1) McNaughton et al, 2006: The effects of a nucleotide supplement on salivary IgA and Cortisol after moderate endurance exercise. J Sports Med Phys Fitness, 46:84-9.
Kirjeldus

Detailid

Sponser Nucleo Cell sisaldab segu naturaalsest RNA-st ja nukleotiididest, mis on peamised komponendid rakkude sünteesil.  Need ained, mis on toodetud  pärmiekstraktist, on identsed mida organism ka ise toodab, Nucleo Cell pakub organismile neid samu rakkude komponente naturaalsel viisil.

Nukleotiidide efektiivsust on testitud kliiniliselt 3 uurimuses. Üks neist tehti Bath-i ülikoolis UK-s, topelt-pimetest näitas, et katsealustel tervetel meestel alanesid laktaadi ja kortisooli väärtused. Pärast füüsilist aktiivsust olid  laktaadi ja kortisooli väärtused märkimisväärselt väiksemad pärast 60 päevast NucleoCell dieeti võrreldes platseebo dieediga või enne toidulisandi manustamist.  (1). Kortisool on stressihormoon ja see suureneb füüsilise koormuse ajal, mis aeglustab taastumist ja valkude sünteesi ning ühtlasi väheneb ka organismi kaitsevõime.

(1) McNaughton et al, 2006: The effects of a nucleotide supplement on salivary IgA and Cortisol after moderate endurance exercise. J Sports Med Phys Fitness, 46:84-9.

Eelised:

  • Nukleotiidide efektiivsus on tõestatud 3 erinevas teaduslikus uuringus.
  • Suureneb immuunsus pärast füüsilist koormust.
  • Kiireneb taastumine pärast füüsilist koormust.
  • Kõrgem valkude sünteesimine samaaegse rasvarakkude vähenemisega.
  • Parem rasva-lihaste suhe.
  • Naturaalselt suurenenud punaste vereliblede arvukus, mis suurendab aeroobse võimekuse bioloogilist piiri.
  • Suureneb jääkainete eemaldamine ja rakkude uuenemine pärast vabade radikaalide kahjustust.

Kasutamine: Iga päev 2x2 kapslit. Juhul kui soovitakse saada täit efekti Nucleo Celli kasutamisest, siis on soovitav kasutada igapäevaselt.

Samuti võib suurendada doosi kahekordseks nädal enne füüsilist pingutust ja haiguste ennetamiseks - külmetus, gripp jmt.

Mitte kasutada pärmiallergia korral ja pärast organite siirdamist.

Pakend: Purk 80 kapslit.     

Koostisained: DL-metioniin, toidupärm 19%, pärmiekstrakt nukleotiididega 18,5%, inositool, l-lüsiin, vitamiinid, naatriumtsitraat, magneesiumstearaat. Kapsli ümbris: tselluloos.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Täpsustus RNA ja nukleotiidid
Tootja Sponser
Koostis

Analüüs:

100 g

4 kapslit, päevane doos

Energia kJ(kcal)

1140 (270)

17 (4)

Valgud

63,5 g 

  0,6 g 

Süsivesikud     

1,3 g

0,4 g

Rasv   

0,9 g               

     0 g 

Vitamiinid, keskmine väärtus    

 

% SPA

C

 

48 mg 80 % 

Foolhape

160 µg 80 % 

Pantoteenhape

4,8 µg 80 %

Biotiin

 120 µg 80 %

E         

 6 mg 60 % 

B12    

0,6 µg 60 % 

Aminohapped, keskmine väärtus

metioniin

 

290 mg

lüsiin

70 mg

% SPA-soovituslik päevane annus.

Hind 53,00 €

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.