Start suusamäärded Spordihai e-poes

Start suusamäärdedNüüdsest võimalik endale soetada läbi Spordihai e-poe Start suusamäärdeid. Tegu kvaliteetsete suusamääretega. Valikus nii algajatele kui ka proffesionaalidele mõeldud määrded.

Sama firma suusamäärded kasutavad ka näiteks Venemaa murdmasuusakoondise määrdemeistrid.

Eraldi olemas nii libisemismääre kui ka pidamismääre, viimast kasutatakse siis ainult klassikatehnikas sõitmisel.

Täna on START tugevam kui kunagi varem. Stardi aktiivne arendustöö on tasemel, millest konkurendid võivad unistada. Seda lihtsal põhjusel – nii palju uusi tooteid ja tehnilisi lahendusi kui START on viimase paari aasta jooksul turule toonud, ei ole siiani suutnud keegi. Ja mitte ainult tippsportlastele mõeldud, vaid kõigile kasutajatele – tippsportlasele, aktiivsele suusatajale ja ka harrastajale, kes suusatab vaid korra nädalas või korra kuus.
Üha enam populaarsust kogub pidamise ribamääre, millega saab sõita üle 200 km, on lihtne paigaldada ja sobib peaaegu iga ilmaga. Milleks määrida suuski enne iga suusatamiskorda kui seda saab teha korra kuus ja hoida suusad kogu aeg suusatamisvalmis.

Libisemismäärded

Parima libisemise saavutamiseks soovitatav kasutada spetsiaalselt selleks välja töötatud libisemismäärdeid.

Kliistrid

Kliistreid kasutatakse tahkete pidamismäärete asemel nendel juhtudel, kui tahked määrded ei ole enam piisavalt efektiivsed ning suuska ei saa pidama. Üldjuhul tuleb kliistriga määrida jäisele rajale (ka kõvaks sõidetud kunstlumerada, nt väga tihti Otepääl Tehvandil), sulale ja märjale lumele, suureteralisele vanale lumele. Kliistri kasuks otsustamise eel tuleb võimalusel veenduda, et tahkete määretega pidama ei saa. Nt peeneteralisel lumel kliistriga sõites kogub suusk juba sõidu alguses põhja alla lumetükid ning siis suusk enam ei pea ega libise.

Kiirmääded

Suuskade määrmine ei pea olema keeruline. Start Easy wax suusa- kiirmäärded teevad määrimise lihtsaks ja igaühele jõukohaseks. Kiirmäärdeid on nii libisemiseks kui pidamiseks.
Iga suusamäärde kõrvalt leiad ka kasutusõpetuse videolõigu näol.

Lisa kommentaar