Devold meriino villast soojad riided

Miks just villane aluspesu ja meriino villast

Devold

  • looduslik toode, keskkonnasõbralik
  • annab sooja, isegi kui pesu on niiske ja märg, säilitab isoleerivad omadused
  • sobib igasuguste pealisriiete alla, transpordib niiskuse kiirelt järgmistesse riietuse kihtidesse, tagades ühtlase niiskus-ja soojusreziimi
  • ei torgi, meriino villa kiud on oluliselt peenem, kui tavalisel lamba villal. Kui siiski esineb villa suhtes ülitundlikkus, peaks valima ACTIVE seeria
  • pikkade ekspeditsioonide ja reiside ideaalne aluspesu, ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Värskendamiseks piisab mõnetunnisest tuulutamisest
  • kerge hooldada, võib pesta pesumasinas. Vajalik täita villa hooldusjuhiseid, Total Easy Care, siis kestab pesu pikaajaliselt. NB! Mitte kasutada loputusvahendeid!

Villa muid omadusi

  • antistaatiline, kaitseb ebameeldivate staatiliste elektrilaengute eest
  • tuldtõkestav toime, ei põle ega sula
  • kaitseb UV kiirguse eest

Erinevad DEVOLD sarjad

DEVOLD®  Expedition – kahekihiline Expedition sarja  aluspesu on tehtud eriliselt kootud kangast, sisemine kiht Aquaduct töödeldud meriino villast ja välimine Aquaduct töödeldud meriino villast, millele on lisatud kulumiskindluse suurendamiseks 10% poüamiidi. Hoiab püsivat temperatuuri, puhastamiseks piisab tuulutamisest, ja mis tähtsaim – ei erita ebameeldivat lõhna, suurepärane omadus pikkadel reisidel ja ekspeditsioonidel. Soovituslik kasutustemperatuur  +5° C kuni -50° C.

DEVOLD® Active – kahekihiline villase ja kunstkiuga kangas. Pesu omab erilist pehmust, mis sobib ka nendele, kellel on villa vastu allergia või on villakiudude vastu ülitundlikud. Alumine kiht transpordib niiskuse keha pinnalt kiirelt välimisse kiht. Sobib ideaalseks alusriietuseks ka sportimisel, eriti külmal ajal. Soovituslik kasutustemperatuur  +5° C kuni -20° C.

DEVOLD® Multi Sport – ühekihiline villane kangas. Kombineerib erinevaid omadusi, mida oodatakse kaasaegselt aluspesult. Värske disain, keha järgiv lõige ja kõige kasutajasõbralikum villakiud teevad sellest igal ajal kasutatava villase aluspesu. Sobib aastaringseks kasutamiseks, nii suvel kui talvel. Soovituslik kasutustemperatuur  +10° C kuni -10° C.

DEVOLD® Breeze on kõige kergem ja õhem sari Devoldi kollektsioonis. Ühekihiline villane aluspesu, tehtud väga peenest meriino villast.
See on spetsiaalselt arendatud olukordadesse kui on vaja sooja, aga samas õhukest ja kerget ning väga hingavat riietust, mis hoiaks ühtlast temperatuuri nii soojas kui külmas.
Tänu üliõhukesele pehmele kiule on see sobilik ka villa suhtes tundlikele inimestele. Kasutustemperatuur: +20°C kuni 0°C.

Lisa kommentaar