5 Maailma kõige enam meelelahutust pakkuvad pokkerimängijat

Pokkerimäng võib kõrvalseisjale tunduda igava spordina, kus mängijad pokkerilaua ümber tihti täielikus vaikuses panuseid peale pikka juurdlemist teevad. Turniiride ajal pakuvad mängijad meeleolukat vaatemängu aga kõigile jälgijatele. Lisaks panustele tehakse muudavad kommentaatorid kogu ürituse üsna lõbusaks. Ka internetis põhinevas mängus pokker Nutzis on võimalik veebis mängijaid jälgida juba vaid meelelahutuse tarbeks ning naerust puudust ei tule – vahvaid vahejuhtumeid tekib küllaltki tihti.

Järgnevalt loetleme 4 mängijat, kes pakuvad pokkerilaua kõige enam lõbu.

  1. Phil Hellmuth – tegemist on 57.aastase Ameerika pokkerimängijaga, kelle sissetulek 2022.aasta seisuga ulatub kuni 20 miljoni dollarini. Phil on tõsine mängija, kelle põhi harrastuseks on Texas Hold’ Em. Professionaalse pokkerimängijana on Phil ka kahe lapse isa ning teist põlvkonda Phil (isa nimi ja poja nimi sama). Phil’i on mõneti huvitav jälgida, sest ta kaotab üsna tihti oma enesevalitsuse ning vihastab kaotuste puhul. Võiks arvata, et tegemist on ühtlasi ka näitlemisega publiku tarbeks.
  2. Daniel Negreau – tegemist on 47.aastase Rumeeniast pärit professionaalse pokkerimängijaga, kes elab juba aastaid Kanadas. Danielil on harjumuseks põhjendada oma mõtlemistehnikat ning pakub sellega naeru nii teistele mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Daniel on ka Kõige suurema auhinnaraha pokkerimängus teeninud mängija. Aastaid püsis Daniel kahe teise mängija järel kolmandana edetabelis. Oma iseloomult on Daniel väga viisakas ning jutukas ning pokkerimängu jälgijad armastavad tema otsekohesust ning rahvuslikku eripära.
  3. Dave “Devilfish” Ulliot – 61.aastaselt siit ilmast lahkunud pokkerimängija oli aastaid televiseeritud pokkerimängude tugisammas. 1954.aastal sündinud professionaalne inglise pokkerimängija kandis aastaid musti prille ning musta nahktagi. Tema päikeseprillide suhtes levisid kuuldusi pettesüsteemi kui ei leitud ühtegi usutavat niidiotsa. 2015.aastal diagnoositi Dave’l soolevähk ning ta suri vaid aasta hiljem.

Tony G – Leedukas Antanas Guoga on ühe maailma suurima pokkeriportaali PokerNews omanik. Antanasel on kombeks oma vastaste kohta rääkida negatiivsel toonil ning vahel neid ka solvata. Krõbedate repliikidega kõnepruugi kasutus on teeninud nii negatiivset kui ka imestavalt positiivset tagasisidet. 2022.aasta seisuga ei tegele Tony enam pokkeri mängimisega nii aktiivselt ning töötab pigem tagaplaanil.