Online kasiinode valdkonna trendid lähiaastatel

Globaalse online hasartmängude sektori väärtuseks hinnati 2020. aastal 66,7 miljardit dollarit. Järgmiseks aastaks prognoositakse, et see näitaja ulatub 92,9 miljardi dollarini. Sellised summad praktiliselt nõuavad, et online kasiinod oleksid oma kvaliteedi pakkumisel tehnoloogia poolt pakutavate võimaluste eesliinil.

Nii välismaa kasiinod kui ka meie kohalikud kasiinod üritavad trendidega alati kaasas käia. Nii on viimaste aastate üks suurimaid trende olnud kasutajatele võimalikult kiire ja mugava konto registreerimise võimaluse pakkumine. Näiteks Zinkra kasiino pakub võimalust registreerida endale konto lihtsalt esimese sissemakse tegemisega. Vaatame aga lähemalt, millised on uued trendid, mis online kasiinode valdkonna vallutavad juba lähiaastatel.

Krüptovaluutad

Krüptovaluutadel, nagu Bitcoin, Etherum ja Dogecoin, on potentsiaal täiendada klassikalisi valuutasid ja neid teatud juhtudel isegi asendada. Krüptovaluutade peamine lubadus on anonüümsus, mistõttu on need ideaalsed kasutajatele, kes soovivad oma tehingute suuremat anonüümsust. Praeguse seisuga ei ole online kasiinodel veel majanduslikult otstarbekas lisada oma rakendustesse krüptovaluuta makseviise, kuid see võib juba lähiajal muutuda.

Virtuaalne ja liitreaalsus (VR/AR)

Kümme aastat tagasi oli enamik kasutajaid õnnelikud, et mobiilsed hasartmängud üldse eksisteerisid. Sellest ajast peale on aga ootused digitaalsete kogemuste osas märkimisväärselt tõusnud. Facebooki/Meta teade Metaverse`i loomisest tõstis VR/AR veelgi tähelepanu keskpunkti. Mõned online kasiinod pakuvad juba praegu VR-tooteid. Sellegipoolest on VR/AR-i turule sisenemise barjäär hetkel veel veidi kõrge, kuna kliendid vajavad nende funktsioonide kasutamiseks juurdepääsu kallitele peakomplektidele.

Kantavad esemed

Nutikellad koguvad populaarsust, olgu selleks siis treeningu jälgimine, sõnumite saatmine või mängimine. Samuti muutuvad nad üha võimsamaks. Seetõttu pole üllatav, et seda tüüpi seadmeid hakatakse hasartmängude valdkonnas üha enam kasutusele võtma, kuna sellised mängutootjad nagu Playtech pakuvad juba Apple`i kellade jaoks mänguautomaadi rakendusi.

Eelised operaatoritele on ilmsed. Nutikell, mida hoitakse kehale lähemal kui nutitelefoni, on kasutajate teadlikkuses rohkem esikohal, mis tähendab, et on tõenäolisem, et nad mängivad mänge igal võimalikul vabal hetkel, näiteks poes järjekorras seistes. Ka praeguste kantavate seadmete disain muudab mängukogemuse ahvatlevamaks kui mobiilis, kuna mängijad näevad ainult mängu jaoks vajalikku teavet, ilma et neid segaks liiga palju nuppe. Teisest küljest on kantavate seadmete hasartmängude rakendused nišitoode ja kasutajad lähevad online kasiinodesse ja spordiennustuse veebilehtedele siiski suurema tõenäosusega lauaarvutist või mobiilist.

Ohutumad hasartmängud

Jätkuvalt jõustuvad uued ohutumate hasartmängude eeskirjad, mis kujundavad online hasartmängu üldist disaini. Selle asemel, et oodata uute seaduste väljakuulutamist ja vastavalt toodete moderniseerimist, võtavad hasartmängukorraldajad üha aktiivsemalt osa turvalisemate hasartmängude integreerimisele tootearenduse protsessi kõikidesse etappidesse. 2022. aastal ei piisa enam kasti linnukese tegemisest, kui rääkida turvalisemast hasartmängust. Ettevõtjad, kes on teadlikud oma vastutusest, peaksid ise ületama seaduslikke nõudeid. Paljud online kasiinod pakuvad juba hüpikaknaid, mis hoiatavad kasutajaid kui nad on pikemat aega mänginud, samas kui teised julgustavad mängijaid määrama oma sissemaksetele limiidid.

Online kasiinod on valmis uutele suundumustele reageerima

Kui online hasartmängude uus trend ilmneb, on oluline seda kohe ära kasutada. See tähendab, et tuleb täpselt hinnata, kuidas iga suundumust saaks erinevateks funktsioonideks muuta viisil, mis on lõppkasutajate jaoks kõige mõistlikum ja testida mitte ainult uute funktsioonide toimimist, vaid ka seda, kas need on tõeliselt kasulikud. Online kasiinod on siin ühed esimesed, kes uuendustele on valmis reageerida ja see teeb nende kasutajate kogemuse palju meeldivamaks.