Polari pulsikellad Spordihai e-poes

Polari pulsikellad Spordihai e-poesSpordihai e-poodi lisandus väike valik Polari kvaliteetseid pulsikelli. Esmases pakkumises pööratud tähelepanu hooajalisele valikule ehk pakkumisel kellad mis just talvisel hooajal spordiklubis fitnesstreeningusse ideaalselt sobivad – lisaks valik igasugusele tasemele, alustades alustajatest kuni edasijõudnuteni.

Polarist lähemalt

Jälgida oma keha on küllaltki lihtne, mõista, mida see teile ütleb, on aga hoopis keerulisem. Polar aitab mõista teie keha käitumist treeningu ajal. Me suudame seda tänu suurele pikaajalisele kogemusele spordi, füsioloogia ja elektroonika vallas ning aja jooksul kujunenud arusaamisele tarbijate vajadustest. Nii pole ehk üllatavgi, et oleme olnud teerajajateks tehnoloogias ja innovatsioonis südame löögisageduse monitoride osas alates 1977 aastast.

Polar pakub parimaid lahendusi kõigile spordiga tegelevatele inimestele – meie tootevalikust leiab endale sobiva lahenduse nii pühapäevasportlane kui ka absoluutsesse tippu kuuluv tippsportlane. Oleme läinud isegi veel kaugemale – meie tootevalik hõlmab võimalusi pakkuda atleetidele lahendusi oma tulemuste parandamiseks, pakkuda inimestele tervislikumat elustiili, lahendusi kaalu langetamiseks või efektiivsemaks taastusraviks. Kõik see on võimalik, kuna Polar Electro on endiselt täielikult eraettevõte, kes vastutab vaid enda ja oma klientide ees – ning me usume enda võimekusse pakkuda vaid parimat täna sama entusiastlikult kui tegime seda 30 aastat tagasi.

Meie edu on näha ka numbrites. Polaris töötab üle maailma ligi 1200 inimest, ettevõte omab 26 haru ning tooted on esindatud rohkem kui 80 riigis enam kui 35 000 jaekaupluses.

Polari pulsikellad

Üks mõte “Polari pulsikellad Spordihai e-poes” kohta

Lisa kommentaar